Dárkový poukaz v PDF

Hledáte jednoduchý dárkový poukaz v PDF? Na Grafikos.cz nabízíme několik dárkových poukazů ve Word zdarma. Jakmile si je stáhnete do počítače, můžete si je uložit do PDF. Níže jsme vám připravili jednoduchý návod, jak na to. A proč jsme to neudělali za vás? V PDF dokumentu nelze běžně měnit text, takže pokud stáhnete šablonu dárkového poukazu v PDF, tak text, který zřejmě budete přizpůsobovat obdarovanému, se bude složitě měnit.

Druhou možností, jak stáhnout dárkový poukaz v PDF je, využít náš grafický editor 1.0, ve kterém si sami můžete navrhnout svůj vzhled nebo si můžete vybrat z mnoha předpřipravených vzorů. Výhoda v tomto případě je, že máte v editoru k dispozici mnoho stylů písma, klipartů, ikon či jiné grafiky zcela zdarma. Pokud byste tímto způsobem objednali váš dárkový poukaz, tak na e-mail vám přijde odkaz pro stažení nejen vaše návrhu v PNG, ale i právě v PDF.

Dárkový poukaz v PDF
Dárkový poukaz v PDF.

Jak uložit dárkový poukaz ve Word do formátu PDF?

Pokud jste se rozhodli, že chcete stáhnout dárkový poukaz ve Word a následně uložit do PDF, tak postup je následovný.

  • Vyberte si dárkový poukaz ve Word zdarma nebo objednejte balík poukazů ve Word.
  • Jakmile jej stáhnete do svého počítače, otevřete soubor Word.
  • Upravte vzhled dárkového poukaz podle svého.
  • Vlevo nahoře klikněte na “Soubor” a poté na “Uložit jako“. Klikneme na “Procházet” a vybereme složku, kam chceme budoucí soubor PDF uložit.
Dárkový poukaz z Word do PDF.
Dárkový poukaz z Word do PDF.
  • Nyní vyberte, kam se má soubor uložit (1) či jak se má soubor jmenovat (2). Nejdůležitější nyní je zvolit typ souboru, tedy je potřeba vybrat “Formát PDF” (3). Jakmile máme hotovo, stačí už jen uložit (4).
Dárkový poukaz z Word do PDF.
Dárkový poukaz z Word do PDF.